Dyt. Melissa SARAÇ

21 Ocak 2024

İstanbul da İLK ve Tek Bia290TR

Türkiye nin yeni cihazı Bia290 vücut analiz cihazının teslimatları devam etmektedir. 2024 yılının ilk aylarında teslimatlarımız hızlı bir şekilde diyetisyenlerimize ulaşmaya devam etmektedir. Siz isteyin biz size ulaştıralım anlayışıyla bugün ki adresimiz İstanbul – Ataşahir den Diyetisyen Melissa SARAÇ a teslim edilmiştir.

Geçtiğimiz günlerde Gaziantep Diyetisyenlerinden Diyetisyen Ela Mansurgüler’ e yeni vücut analiz cihazımız teslim edilmişti. Bugün İstanbul Diyetisyenlerinden Diyetisyen Melissa SARAÇ’ a yeni cihazı teslim edildiğinin haberini sizlerle paylaşmaktayız. Bir sonraki durağımız Afyon olacaktır.

İstanbul Diyetisyenlerinden #Diyetisyen Melissa SARAÇ de yeni cihaz tercihini #Bia290TR den yana yapmışlardır. Yeni cihaz tercihini bizden yaptıkları ve bizleri destekledikleri için kendilerine teşekkür eder, yeni cihazlarının başarılarına başarılar katmasını dileriz.


Bia290TR vücut analiz cihazımızı İstanbul da ilk kez kullanan;

Diyetisyen Melissa SARAÇ

istanbul / DİYETİSYEN OFİSİ

Meslektaşımız Dyt. Melissa SARAÇ iletişim bilgileri çok yakında sizlerle paylaşılacaktır. Meslektaşımız yeni ofisini çok yakında açacaktır.


#Bia290 vücut analiz cihazımız Türkçe başta olmak üzere bir çok dilde kullanılabilme imkanı sunmaktadır.

* Sesli yönlendirme bulunmaktadır (istenilen dilde)

* Yüz Tanıma sistemi bulunmaktadır

* Sonuçları istediğiniz bilgisayar veya tabletten görebilmektesiniz

* Kadın ve erkekler için ayrı a4 rapor sayfası bulunmaktadır.

* Danışanlarınız sonuçlarını istediği yerden görebilmektedir. İster cep telefonundan ister tablet/pc den. Danışanlarımıza özel panel uygulaması bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için DM den veya 0535 649 29 03 nolu telefondan @dytali YÖRÜMEZ ile iletişime geçebilirsiniz.

#diyetisyenstore
#gencdiyetisyenler


Bir yanıt yazın

Verified by MonsterInsights