Dyt. Halime Kazmacı – İstanbul

26 Nisan 2024

Türkiye nin yeni vucut analiz cihazı Bia290 – İstanbul da Diyetisyen Halime KAZMACI ya teslim edildi.

İstanbul da Bia290 vücut analiz cihazını kullanan Uzmanımız Diyetisyen Halime KAZMACI ile ilgili bilgileri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

GOP DİYET DİYET DANIŞMANLIK MERKEZİ
DİYET MARKET VE PİLATES SALONU

Gaziosmanpaşa / İstanbul

Diyetisyen Halime KAZMACI ın iletişim bilgileri;

DİYETİSYEN HALİME KAZMACI

GOP Diyet Kurucu Diyetisyeni

halime_kazmaci

2014 yılında Trakya üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünden başarılı şekilde mezun olmuştur. 2013 yılında Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde poliklinik alanında eğitim alan Halime Kazmacı 2014 yılında Trakya üniversitesi Hastahanesi’nde birçok poliklinikte yatan hastaların beslenme programının takibini inceleyebilmiştir. Aynı yıl Trakya Üniversitesinde Menza Yemekhanesinin toplu beslenme sistemlerini, hizmet prosedürlerini, hijyen ve sanitasyon kurallarının uygulanmasını takip etmiştir.

Meslek hayatına bireysel olarak ilk kez 2014 yılında 500 evler Avrupa Polikliğinde başlayan Halime Kazmacı, 2015 yılında Ekotom Tıp Merkezinde Poliklinik Diyetisyeni olarak görevini sürdürmüştür. Hızla artan danışan sayısına kaliteli hizmet sunabilmek adına 2016 yılında kendisinin de yaşadığı semt olan Gaziosmanpaşa da GOPDİYET diyet danışmanlık merkezini kurmuş ve burada aktif olarak hizmet vermeye devam etmektir.


Bir yanıt yazın

Verified by MonsterInsights